PLÁNICE

Město Plánice leží nedaleko města Klatovy a mezi známé památky patří rodný domek Františka Křižíka a kaple Panny Marie. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně turistiky, cyklistiky a lyžování.

 

NAŠE CESTA

JEZ&SPI Plánice je otevřeno od roku 2018 a vyznačuje se originálním rustikálním designem. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, převážně svépomocí a nabízí wellness, venkovní krytý bazén, fotbalové a dětské hřiště. Za zmínku stojí moderní stylová restaurace, která je součástí. V roce 2021 jsme otevřeli JEZ&SPI na náměstí v Sušici v prostorách bývalého hotelu Fialka.

 

Novinky

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 
Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!
Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Pokoje

Vše

Anonym

Výborný hotel. Mladý muž na recepci velmi příjemný, večer obsluha i přes plnější restauraci stíhala, stále s úsměvem na rtech. Pokoj byl vzorně připravený a uklizený. Dcera vyzkoušela i bazén a byla nadšená. Jídlo velice dobré, na snídani byl i velký výběr. Doporučujeme.

Lucie

Výborná komunikace, skvělý a ochotný personál, vynikající jídlo, doporučujeme

Bohuslava Kocanová

Interiér restaurace. Mladý personál.

Anonym

Skvělé prostory restaurace a celkového zázemí, pokoje příjemné, jedinou chybou byla koupelna, která byla oproti všemu zastaralejší. Jinak vše skvělé!

Anonym

vše super je

Anonym

Příjemný personál, hezké a čiste ubytování, výborne snídaně i jídlo v restauraci

Adéla Frančová

Vše nové, zrekonstruované. Příjemné prostředí. Vlastní bazén s posezením. Hřišťátko pro děti před restaurací. Restaurace s kvalitním jídlem (spokojenost u steaku a burgerů, dobré pivo). Pohodlné parkování. Klidná lokalita (veškerý zdroj neklidu byl přímo na penzionu :-D )

Jáchym

Pokoje čisté,personál millý,ochotný...jídlo výborné,snídaně bohatá...výběr perfektní....snad se tam ještě někdy vrátíme.Doporučujeme.

zdenek

Vše bylo super. Jak personál tak i kuchyně. Bylo to prostě super dovolená. Děkujeme

Jarmila Kočová