PLÁNICE

Město Plánice leží nedaleko města Klatovy a mezi známé památky patří rodný domek Františka Křižíka a kaple Panny Marie. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně turistiky, cyklistiky a lyžování.

 

NAŠE CESTA

JEZ&SPI Plánice je otevřeno od roku 2018 a vyznačuje se originálním rustikálním designem. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, převážně svépomocí a nabízí wellness, venkovní krytý bazén, fotbalové a dětské hřiště. Za zmínku stojí moderní stylová restaurace, která je součástí. V roce 2021 jsme otevřeli JEZ&SPI na náměstí v Sušici v prostorách bývalého hotelu Fialka.

 

Novinky

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 
Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!
Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Pokoje

Byl jsem spokojen.

Anonym

Skvělé prostory restaurace a celkového zázemí, pokoje příjemné, jedinou chybou byla koupelna, která byla oproti všemu zastaralejší. Jinak vše skvělé!

Anonym

Líbylo se nám veškeré služby i obsluhy

Anonym

Vše

Anonym

Líbilo se nám to všechno velmi, personál včetně p. majitele byli ve všem velmi vstřícní, nemělo to žádnou chybu. Velkým zádrhelem byla, ale za to penzion nemůže, oprava komunikace před hotelem a to, že se celá Plánice musela pracně objíždět přes Újezd.

Jaroslav Štěpánek

ok

Anonym

Příjemný personál, hezké a čiste ubytování, výborne snídaně i jídlo v restauraci

Adéla Frančová

vše super je

Anonym

Ochota a vstřícnost personálu, velice pěkné prostředí, vynikající jídlo .Mám pouze poznámku, že nám, jako hostům nad 7O let nebyla přiznána sleva 37% jak nám bylo přislíbeno v telefonu přímo z penzionu. Nicméně, chceme se do Plánice vracet, ale musíme se lépe domluvit. Bočanová Daniela

Daniela Bočanová

Výborný hotel. Mladý muž na recepci velmi příjemný, večer obsluha i přes plnější restauraci stíhala, stále s úsměvem na rtech. Pokoj byl vzorně připravený a uklizený. Dcera vyzkoušela i bazén a byla nadšená. Jídlo velice dobré, na snídani byl i velký výběr. Doporučujeme.

Lucie