PLÁNICE

Město Plánice leží nedaleko města Klatovy a mezi známé památky patří rodný domek Františka Křižíka a kaple Panny Marie. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně turistiky, cyklistiky a lyžování.

 

NAŠE CESTA

JEZ&SPI Plánice je otevřeno od roku 2018 a vyznačuje se originálním rustikálním designem. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, převážně svépomocí a nabízí wellness, venkovní krytý bazén, fotbalové a dětské hřiště. Za zmínku stojí moderní stylová restaurace, která je součástí. V roce 2021 jsme otevřeli JEZ&SPI na náměstí v Sušici v prostorách bývalého hotelu Fialka.

 
Speciální nabídka

Novinky

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 
Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!
Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Pokoje

Pokoje čisté,personál millý,ochotný...jídlo výborné,snídaně bohatá...výběr perfektní....snad se tam ještě někdy vrátíme.Doporučujeme.

zdenek

Byl jsem spokojen.

Anonym

Vše nové, zrekonstruované. Příjemné prostředí. Vlastní bazén s posezením. Hřišťátko pro děti před restaurací. Restaurace s kvalitním jídlem (spokojenost u steaku a burgerů, dobré pivo). Pohodlné parkování. Klidná lokalita (veškerý zdroj neklidu byl přímo na penzionu :-D )

Jáchym

Interiér restaurace. Mladý personál.

Anonym

Příjemný a ochotný personál, dobré jídlo. Pěkný interiér.

Jaroslava

ok

Anonym

Výborný hotel. Mladý muž na recepci velmi příjemný, večer obsluha i přes plnější restauraci stíhala, stále s úsměvem na rtech. Pokoj byl vzorně připravený a uklizený. Dcera vyzkoušela i bazén a byla nadšená. Jídlo velice dobré, na snídani byl i velký výběr. Doporučujeme.

Lucie

Líbilo se nám to všechno velmi, personál včetně p. majitele byli ve všem velmi vstřícní, nemělo to žádnou chybu. Velkým zádrhelem byla, ale za to penzion nemůže, oprava komunikace před hotelem a to, že se celá Plánice musela pracně objíždět přes Újezd.

Jaroslav Štěpánek

Skvělé prostory restaurace a celkového zázemí, pokoje příjemné, jedinou chybou byla koupelna, která byla oproti všemu zastaralejší. Jinak vše skvělé!

Anonym

Velká spokojenost. Přívětivá cena, k tomu bohatá snídaně, bazén se slanou vodou, sauna. Výletů okolo spousta. A nám se líbilo i fotbalové hřiště hned u hotelu, kam jsme chodili po ránu běhat a cvičit. Dobře vaří.

Anonym