PLÁNICE

Město Plánice leží nedaleko města Klatovy a mezi známé památky patří rodný domek Františka Křižíka a kaple Panny Marie. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně turistiky, cyklistiky a lyžování.

 

NAŠE CESTA

JEZ&SPI Plánice je otevřeno od roku 2018 a vyznačuje se originálním rustikálním designem. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, převážně svépomocí a nabízí wellness, venkovní krytý bazén, fotbalové a dětské hřiště. Za zmínku stojí moderní stylová restaurace, která je součástí. V roce 2021 jsme otevřeli JEZ&SPI na náměstí v Sušici v prostorách bývalého hotelu Fialka.

 
Speciální nabídka

Novinky

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 
Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!
Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Pokoje

Vše bylo super. Jak personál tak i kuchyně. Bylo to prostě super dovolená. Děkujeme

Jarmila Kočová

Líbylo se nám veškeré služby i obsluhy

Anonym

vše super je

Anonym

Velká spokojenost. Přívětivá cena, k tomu bohatá snídaně, bazén se slanou vodou, sauna. Výletů okolo spousta. A nám se líbilo i fotbalové hřiště hned u hotelu, kam jsme chodili po ránu běhat a cvičit. Dobře vaří.

Anonym

Byl jsem spokojen.

Anonym

ok

Anonym

Interiér restaurace. Mladý personál.

Anonym

Výborná komunikace, skvělý a ochotný personál, vynikající jídlo, doporučujeme

Bohuslava Kocanová

Skvělé prostory restaurace a celkového zázemí, pokoje příjemné, jedinou chybou byla koupelna, která byla oproti všemu zastaralejší. Jinak vše skvělé!

Anonym

Ochota a vstřícnost personálu, velice pěkné prostředí, vynikající jídlo .Mám pouze poznámku, že nám, jako hostům nad 7O let nebyla přiznána sleva 37% jak nám bylo přislíbeno v telefonu přímo z penzionu. Nicméně, chceme se do Plánice vracet, ale musíme se lépe domluvit. Bočanová Daniela

Daniela Bočanová