Self check-in

WELLNESS

 

Hosté JEZ&SPI Plánice mohou za poplatek využít wellnes služby a to vířivou vanu, saunu a relaxační místnost. Dále je našim hostům zdarma k dispozici venkovní krytý bazén.

SVATEBNÍ OSLAVY

 

Přejete si uspořádat vaši svatební oslavu v JEZ&SPI? Neváhejte nás kontaktovat, společně s vámi probere- me vše co vás zajímá. Protože každá svatební oslava je jiná, připravujeme kalkulace vždy na míru. Maximál- ní kapacita je 100 osob.

Svatby
Svatby
Svatby
Platební karty

SOUSTŘEDĚNÍ

 

JEZ&SPI Plánice je ideálním místem pro sportovní soustředění. Součástí penzionu je velké fotbalové hřiště, dvůr s trampolínou a nově také venkovní bazén. Dále je možné zdarma využít hřiště TJ Sokol Plánice vzdálené 10 min chůzí. Za příplatek je možné domluvit využívání tělocvičny a tří kurtů s umělým povrchem.

MULTIFUNKČNÍ SÁL

 

Víceúčelový sál je k dispozici pro firemní i soukromé účely a rádi pro vás připravíme nabídku na míru dle vašeho přání. Využít můžete plátno, chytrou televizi, playstation a flipchart. Maximální kapacita je 35 osob.

Domácí mazlíčci
Platební karty

ŠKOLY V PŘÍRODĚ

 

JEZ&SPI Plánice nabízí zázemí pro školy a školky v přírodě. Součástí penzionu je multifunkční sál s projektorem, velké fotbalové hřiště, dvůr s trampolínou a venkovní krytý bazén. Dále je možné zdarma využít hřiště TJ Sokol Plánice vzdále- né 10 min chůzí. Za příplatek je možné domluvit využívání tělocvičny a tří kurtů s umělým povrchem.

CATERING

 

Rádi vám připravíme catering pro jakoukoliv příležitost. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Máme zkušenosti s rauty pro svatební oslavy, firemní večírky i jiné oslavy

Domácí mazlíčci
Speciální nabídka